Reference rodičů

Maminka Emy

Chtěla jsem Vám moc poděkovat za Vaši snahu a péči o naše děti. Tento kroužek vyhodnocuji za letošní rok Emčinou nejpřínosnější mimoškolní aktivitou! Aplikuje poznatky v praxi a vidím změnu jejího myšlení!

Tatínek Jan P.

Vždycky jsem si říkal, proč se dětem neříkají ty nejzákladnější věci: jak pracuje reklama a jak kolečky každodenního světa točí peníze. Dětský podnikatelský klub v tomto směru dělá zásadní osvětu. Ukazuje totiž dětem svět dospělých, aniž by je nutil dětství opustit. A přesně tak to má být a právě proto to funguje! Klobouk dolů, jsem nadšen.

Maminka Dana A.

Erička je spokojena, ráda se dozvídá zajímavé věci. Je zvídavá. Určitě jsme rádi, že jsme ji přihlásili.

Tatínek Jan J.

Filip mi hned říkal, jak co propagovat a co měl v nabídce on. Děkuji

Maminka Petra K.

Jste úžasná a milá, oceňuju chuť a pozitivitu s jakou jste přistupovala k dětem, myslím, že je to zase posunulo dál. Velmi děkuji za vše, zdravím Vás a přeju krásné letní dny.

Tatínek Milan I.

Děkuji, Emička byla nadšena z toho, jak jste tvořili reklamu. Těším se na tu nahrávku MOC! Díky za Vaši práci!

Příběhy dětí

Díky našemu klubu tento kluk získal nápad, jak si svojí aktivitou a obchodními dovednostmi přivydělat na svoje sny, letos to bude nová počítačová hra. Tento kluk každé léto sbírá na zahradě levanduli a vytváří z ní voňavé dárkové balíčky, které zaujmout nejen babičky a tetičky, ale i maminky našich kamarádů. Nejen že se učí přiložit ruku k dílu, ale buduje v sobě pocit sebedůvěry. Je mu 10 let.

Tato holčička dostala nápad, rozvinula svoji lásku k chovu zvířátek a péči o křečky o jejich množení. Křečky nyní s láskou chová a mláďátka prodává do Zverimexu. Šetří si tak na svoje sny, které má jako každá jiná holčička. Je jí 10 let.

Tento kluk je moc šikovný a na základě našeho klubu dostal nápad uskutečnit výuku a prodej gumiček. Sám vytvořil pozvánky, udělal si reklamu a zajistil si prostory. Výsledkem byly spokojené děti a nemalá finanční odměna, která jej velmi podpořila v další práci v našem klubu. Ju mu 9 let.

Míša v našem klubu dostala nápad vyrábět náušnice a ty nabízet své rodině a blízkým jako pěkné dárečky. Baví ji nejen vytváření, ale i prodej.