Zde najdete hry, které jsou na prodej

Happy cards - Šťastné karty

Unikátně vytvořeno pro děti a dospělé nejen našeho klubu.

Autor hry: Alice Marečková

Rychlá naučná hra pro radost do každé kapsy či kabelky. Jak mít rychle dobrou náladu a smích? Tato hra to způsobuje a je vyvinutá pro širokou veřejnost dospělé i děti. Naučíte děti i sebe, jak se rychle dostat ze špatné nálady, užívat si smích a zábavu. Hra je rychlá a délku hry si určujete sami, jak dosáhnete výsledek.

Užitek: Naučná hra pro šíření radosti, smíchu, zvýšíte své dovednosti tréniku emocí, kreativitu i angličtinu.

Jaký je výsledek a jak hrát Happy cards - Šťastné karty?

Pusť si video návod nebo si o něj napiš na: info@detskypodnikatelskyklub.cz

Daruj šíření radosti:

Cena je podle počtu kusů.

1 kus  od 350,- Kč = navíc podpoříte náš klub a vývoj dalších vzdělácích her - cena + poštovné
10-20 kusů
30-50 kusů
80- 140 kusů
více jak 141 ...kusů

více jak 3000 kusů ....

OBJEDNAT ZDE: formou sms tel. +420777847089

nebo přes e-mail:  info@detskypodnikatelskyklub.cz + pošlete sms prosím pro rychlejší doručení k vám.

Hodně zábavy s HAPPY CARD a užívání si více radosti. 

DATA | /pages_images/31 | 31-hry-prodej_inl1.jpg DATA | /pages_images/31 | 31-hry-prodej_inl5.jpg  DATA | /pages_images/31 | 31-hry-prodej_inl6.jpg 

 

Zde připravujeme naučnou deskovou hru i k prodeji

Zmrzlinář - první podnikání - vytvoř firmu, otevři stánek se zmrzlinou

Hra vyvinutá pro veřejnost i klub, při které se děti učí jak vytvořit firmu a umět prodat zmrzlinu. Naučit se dovednoti co vše předchází než může otevřít stánek se zmrzlinou a mít peníze za prodanou zmrzlinu. Přemýšlet o zisku své aktivity, dobře zacházet s finančními zdroji, uspět beze ztrát. Co musí udělat podnikatel, aby se uživil. Jak začít podnikání bez půjčky od banky. Získat znalosti i o zmrzlině. Jak získat peníze a otevřít stánky a dosáhnout cíl získat více peněz za prodanou zmrzlinu. Učí počítat s rizikem, náhodou, která může prospět nebo uškodit. Hra má dvě verze, jednodušší a pak rozšířenou pro zkušené hráče.

Hra je pro hráče od 6 do 120 let.

 

Zde najdete hry, které jsou výukové jen pro klub

Obchod s ovocem

Hra vyvinutá pro klub, při které se děti učí obchodovat. Přemýšlet o zisku své aktivity, dobře zacházet s finančními zdroji. Co musí udělat podnikatel, aby se uživil. Učí děti také počítat s rizikem, náhodou, která jim může prospět nebo uškodit. Hra má dvě verze, jednodušší a pak rozšířenou pro ostřílené hráče.
obchod s ovocem

Malý akcionář

Hra vyvinutá pro klub, která děti učí základní zákonitosti vývoje trhu s akciemi. Co všechno má vliv na cenu akcií. Děti ve hře mohou volit taktiku držení akcií kvůli spekulaci na cenu nebo s ohledem na výši dividend. Hra vede děti k přemýšlení o důležitosti investování.

hra malý akcionář

 

Moje restaurace

Hra dává dětem příležitost vyzkoušet si, co vše musí podnikatel učinit pro vytvoření a fungování restaurace. Najdete správné pracovníky, kvalitní potraviny, pěkné prostory? A když už vše dáte dohromady a připravíte první hamburger, máte jistotu, že zákazník přijde a zaplatí? Hra navazuje na pracovní list Moje firma a je předvojem exkurze do reálné restaurace či jiné firmy.

hra moje restaurace

 

Další používané běžné hry

Monopoly

Jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších stolních her. My tuto hru využíváme jako pomůcku v lekci věnované investicím a nemovitostem. Při hraní této hry s dětmi probíráme témata pronájmu, hypotéky. Co je třeba udělat než je možné si byt pronajmout.

hra monopoly

Cashflow

Dnes již velmi známá hra výborně testující úroveň investičních a obchodních dovedností jedince. V Dětském podnikatelském klubu hrajeme Cashflow pro dospělé, a to na úplný závěr klubu. Tato hra nám i dětem pomáhá určit pokrok, který za daný rok udělaly. Jak se změnilo jejich myšlení, jak se zlepšily jejich dovednosti. S potěšením můžeme říci, že většina absolventů našeho klubu hru zvládne velmi dobře.

hra cashflow