Jako maminky a podnikatelky jsme si položily otázku, co můžeme udělat pro všechny děti, aby byly dobře připravené pro reálný život. Zjistili jsme, že děti se nejvíce učí praktickým zapojením do života dospělých, napodobováním jejich činností. Vždyť tak to bylo od pradávna. Bohužel dnes si jen málokdo může vzít dítě s sebou dítě do zaměstnání a zasvěcovat jej do práce, kterou denně vykonává. 

Naše děti ale tuto touhu projevily, samy se zajímaly jak mohou vydělávat peníze a zda již jako malé mohou podnikat. Dokonce nás překvapily svými prvními podnikatelskými pokusy jako otevřenou restaurací na garáži či stolkem s meruňkami před domem. Došlo nám, že nemá smysl je brzdit a že naopak je dobré tuto jejich motivaci využít pro jejich dobro.

Spojily jsme své síly a během dvou let vyvinuly zajímavý ucelený kurz, o kterém si myslíme, že dá dětem základní informace do reálného života. Odměnou nám je posun dětí v jejich způsobu myšlení i v přístupu k životu. Protože jsme tento kurz vyzkoušely hlavně na vlastních dětech a dětech našich přátel, a to s velmi dobrými výsledky, rádi naše zkušenosti nabízíme i těm ostatním. Formou kroužků, workshopů, výukových hodin, projektových hodin pro ZŠ a SŠ, přednášek pro děti i dospělé. 

Co děti získají? Jak funguje rodina, kde se vydělávají peníze, jak s nimi vyjít a zbytečně se nazadlužovat i znát jejich hodnotu, rozpoznávat lépe nebezpečí i nástrahy života, lépe v životě uspět, plnit si sny a cíle. Objevovat své skryté talenty a rozvíjet je, zvyšovat IQ i své schopnosti v komunikaci, prezentačních, obchodních dovednostech, týmové práci, zlepšení sebevědomí, podnikavosti i realizací projektů, exkurzí, které děti baví.

Lektoři jsou lidé s praxe a umí to s dětmi. Inspirujeme a vzděláváme se s úspěšnými lidmi. Inovujeme v harmonii s potřebamy děti. 

Realizace: Brno, Kuřim, Tišnov, Bučovice, Blansko, Jihlava, ...atd...a další u vás?

Naši partneři

GFX | logo-jt-system.png

Naše poslání

  • připravovat děti do reálného života v současném sociálně-ekonomickém prostředí
  • dávat dětem základní informace k finanční gramotnosti
  • rozvíjet v dětech jejich přirozenou podnikavost, tvořivost, samostatnost

Kluby

  • kluby vedou pouze podnikatelky, které mají vysokou úroveň finanční gramotnosti a které v praxi ukázaly, že umí úspěšně podnikat
  • mají vlastní know-how a hry, které po postupných krůčcích učí děti o světě dobrého hospodaření
Praktické
zaměření
Zkušení
lektoři
Oblíbenost
u dětí
Zábavná
forma
Užitečné
informace
Růst
dítěte
Aktivita při návštěvě v Hotelu
Zajímavý kroužek je hodnocený od dětí
Jak hodnotí přínos klubu rodiče?